O klubu

Biciklistički klub Lepoglava iz Lepoglave osnovan je 2013. godine od strane nekolicine entuzijasta i zaljubljenika u brdski biciklizam s ciljem pokretanja "mountain bike" scene kako i populariziranja ostalih grana biciklizma kako na lepoglavskom tako i širem okolnom području.

Jedan od glavnih ciljeva našeg djelovanja je također izgradnja adekvatnih brdsko-biciklističkih staza i poligona kako u samom području grada tako i na Ivanščici i Ravnoj Gori koje zajedno skrivaju ogroman potencijal koji je zasad u tom smislu apsolutno neiskorišten te također adekvatnu edukaciju i omogućavanje široj populaciji za bavljenje tom vrstom sporta i sudjelovanju u svim aktivnostima kluba.

Ciljevi i djelatnosti kluba su:

• okupljanje mladeži i ostalih građana zainteresiranih za natjecateljsku i rekreativnu vožnju bicikla, te sudjelovanje na regionalnim, državnim i međunarodnim natjecanjima u biciklizmu
  • organiziranje utrka i prvenstva domaćeg i međunarodnog karaktera
  • osiguravanje uvjeta za aktivno i rekreativno bavljenje biciklizmom
  • organiziranje manifestacija u cilju promicanja biciklizma

Partneri kluba

EasyDNNSolutions.com